Czarter Jachtów Mikołajki

Wynajem jachtów Mikołajki

Szukasz jachtu na mazurską przygodę? Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych jachtów w Krainie Wielkich Jezior. Złap ster w swoje ręce, poczuj wiatr w żaglach i daj się ponieść kołysaniu fal. Nic nie odpręży Cię bardziej niż rejs jachtem na Mazurach. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wynajem jachtu w Mikołajkach.

Dlaczego warto wybrać czarter jachtu w Mikołajkach?

Mikołajki umiejscowione są pięknie i malowniczo nad Jeziorem Tajty i Jeziorem Mikołajskim. Ta piękna kraina obfituje krajobrazy, którym nie sposób się oprzeć. Bogactwo roślinności wodnej i okolicznej, a także złożoność życia zwierząt zasiedlających te tereny dają się zauważyć dopiero z pokładu dryfującego jachtu.

Wypływając naszym jachtem w rejs spacerowy z Mikołajek możesz do woli łapać promienie słońca i obserwować najrozmaitsze gatunki roślin Puszczy Piskiej, ryb i wodnego ptactwa. Możesz zaznać dogłębnego odprężenia i emocjonującej przygody, którą będziesz chciał już zawsze powtarzać.

Jacht czarter Mikołajki – kto może skorzystać z naszej oferty?

Wynajem jachtu w Mikołajkach to oferta nie tylko dla zamożnych czy osób z patentem żeglarskim. Nasza wypożyczalnia oferuje czartery dla rodzin z dziećmi specjalnie przystosowanymi do potrzeb amatorów łodziami. Część naszych jachtów nadaje się doskonale dla osób bez licencji żeglarskiej. Oferujemy też jachty luksusowe dla najbardziej wymagających żeglarzy i organizujemy imprezy integracyjne dla grup pracowników i znajomych.

Nasza flota – czarter jachtów motorowych i żaglowych Mikołajki

Prowadzimy czarter jachtów motorowych i żaglowych. Mniej zaawansowanym żeglarzom polecamy jachty motorowe, które obsługuje się niezwykle łatwo i które nie wymagają patentu. Mają one formę bezpiecznych barek, czyli tak zwanych houseboatów. Doświadczeni żeglarze chętnie skorzystają z manualnego sterowania jachtami żaglowymi.

Poczuj się bezpiecznie i komfortowo na pokładzie naszych jachtów

Dbamy o doskonały stan techniczny i częste przeglądy naszych jachtów. Wypożyczamy wyłącznie bezpieczne łodzie oraz jachty, których specjalna budowa chroni najmłodszych przed wypadnięciem. Na naszych jachtach zaznasz też komfortu, jaki zapewniają przestronne kabiny i kokpity oraz WC chemiczne.

Żegluj bezpiecznie – zarezerwuj niezapomniany czarter jachtem w Mikołajkach

Skorzystaj z najważniejszej atrakcji, jaką mają do zaoferowania Mazury. Wynajmij bezpieczny jacht z naszej wypożyczalni i poczuj, jak czas zwalnia, gdy Ty nabierasz prędkości i przemierzasz wielkie jeziora.

Poczuj maksymalne odprężenie podczas rejsu naszym jachtem.

Zadzwoń pod numer: 514 780 835 i postaw na bezpieczny jacht z naszej wypożyczalni w Mikołajkach.