Czarter Jachtów Giżycko

Wynajem jachtów Giżycko

Przeżyj żeglarską przygodę na Mazurach. Pozwoli Ci na to wynajem jachtu w Giżycku z naszej wypożyczalni. To doskonały sposób, by poczuć wolność i przestrzeń, jakie zapewniają wielkie mazurskie jeziora. Wybierz swój jacht i wypłyń w rejs z Giżycka, by poczuć odprężenie i klimat żeglarskiej przygody wśród najpiękniejszej natury.

Wynajem jachtów Giżycko – dlaczego warto wybrać rejs w tej malowniczej krainie?

Giżycko jest stolicą polskiego żeglarstwa i mieści się nad jeziorami Kisajno, Niegocin i Tajty. Jeziora te wraz z łączącymi je kanałami tworzą idealną sieć do niepowtarzalnych rejsów spacerowych. Rozległe powierzchnie wielkich jezior pozwalają żeglować bez przeszkód i poczuć smak prawdziwej wolności.

Wzdłuż swego północnego brzegu Niegocin prezentuje panoramę Giżycka wraz z jego historycznym zamkiem. Możesz ją podziwiać do woli lub spędzać całe dnie słuchając odgłosów ptactwa i szumu trzcin i okolicznej roślinności. To idealny sposób, by poznać bliżej bogate życie zwierząt.

Rejs spacerowy naszym jachtem zapewni Ci głębokie wyciszenie, spokój ducha i wzmocnienie więzi z naturą, a także ożywczą dawkę adrenaliny. Warto zaznać takiego odprężenia i zresetować się na łonie natury.

Kto może wynająć nasze jachty w Giżycku?

Wynajem jachtów i rejsy z Giżycka to atrakcja dostępna dla żeglujących w pojedynkę, jak i dla par, rodzin lub grup przyjaciół. Możesz zabrać w rejs swoje dzieci, a także zorganizować imprezę integracyjną na jachcie ze znajomymi z pracy. To atrakcyjna oferta dostępna doświadczonym żeglarzom i amatorom jachtingu nie posiadającym patentu żeglarskiego.

Bezpieczne i komfortowe jachty z naszej wypożyczalni

Wynajmując jacht z naszej wypożyczalni, przejmujesz obiekt w doskonałym stanie technicznym. Na naszych jachtach znajdziesz środki ratunkowe. Szczególna budowa jachtów rodzinnych dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo żeglowania z dziećmi.

Wszystkie nasze jachty czarterowe są wygodne, zadbane i czyste. Cechują je przestronne wnętrza kabin i kokpitów oraz WC chemiczne. Nasze najlepsze jachty to obiekty o zwiększonej zwrotności i stateczności oraz kabinach w zwiększonym standardzie.

Wypożyczalnia jachtów Giżycko – czarter jachtów motorowych i żaglowych

Nasza wypożyczalnia jachtów umożliwia wynajem kilku rodzajów obiektów. Oferujemy bardzo szeroki wybór jachtów różnej wielkości. W naszej ofercie znajdziesz różne modele jachtów motorowych (dla osób z patentem żeglarskim i bez niego) oraz żaglowych. Dodatkowo umożliwiamy też organizację rejsów integracyjnych dla grup pracowniczych, studenckich i przyjacielskich.

Poznaj Mazury z tafli jeziora – zamów czarter jachtem po Mazurach w Giżycku

Poczuj idealną harmonię natury i daj się ponieść przygodzie. Rejs czarterowy naszym jachtem pozwoli Ci nabrać wiatru w skrzydła, odprężyć się na łonie natury i zwiedzić przepiękne porty i wybrzeże Giżycka od zupełnie innej strony.

Zadzwoń pod numer: 514 780 835, by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować czarter jachtem w Giżycku. Poznaj smak wolności i wybierz się w niezapomniany rejs bezpiecznym i komfortowym jachtem.